Εκτύπωση Εκτύπωση 5.038 αναγνώσεις

Προσωπικό και ώρες επικοινωνίας

Σχολικό έτος: 2022-23

ΤΜΗΜΑ-ΜΑΘΗΜΑ

Επώνυμο

Όνομα

ΗμέραΏρα  Ενημέρωσης

Δ1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

1η Δευτέρα του μήνα 13:20

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1η Τετάρτη  του μήνα 10:00 – 10:45

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1η Δευτέρα του μήνα 13:20

ΣΤ1

ΓΑΒΡΙΗΛ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

1η Δευτέρα του μήνα 13:20

Β1

ΓΕΩΡΓΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

1η Τρίτη του μήνα   12:15 – 13:15

ΜΟΥΣΙΚΗ

ΓΚΟΥΡΜΠΑΤΣΗ

ΣΟΦΙΑ

1η Τετάρτη  του μήνα 9:00 – 9:40

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

1η Δευτέρα του μήνα 9:00 – 10:00

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ

ΔΡΑΚΟΥ

ΧΑΙΔΩ

1η Δευτέρα του μήνα 13:20 – 14:00

Α1

ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1η Τρίτη του μήνα   10:00 – 10:45

Ε2

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

1η Πέμπτη του μήνα 13:20

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1η Τετάρτη  του μήνα 9:00 – 10:00

ΣΤ2

ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΥ

ΚΩΝ/ΝΑ

1η Παρασκευή του μήνα 12:00 – 13:00

Α2

ΜΑΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ

1η Τετάρτη του μήνα 13:20

Γ1

ΜΕΖΑΡΛΗ

ΜΑΡΙΑ

1η Δευτέρα του μήνα  10:45 -11:30

Δ2

ΜΠΙΚΟΥ

ΑΛΙΚΗ

1η Πέμπτη του μήνα 13:20

Β2

ΝΑΣΟΥΦΗ

ΠΑΡΘΕΝΑ

1η Πέμπτη του μήνα 13:20

Ε1

ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ

ΠΑΡΘΕΝΑ

1η Τρίτη του μήνα   11:30 – 12:25

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

1η Παρασκευή του μήνα 13:20

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1η Δευτέρα του μήνα 13:20

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΣΙΜΙΤΣΙΑΔΟΥ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

1η Παρασκευή του μήνα 9:00 – 10:00

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΤΖΗΚΑ

ΧΡΥΣΗ

1η Πέμπτη του μήνα 13:20

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΤΣΑΚΟΠΙΑΚΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1η Τρίτη του μήνα  11:45 –  12:25

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1η Τετάρτη  του μήνα 10:00 – 10:45

Γ2

ΧΟΥΡΣΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1η Τετάρτη  του μήνα 9:00 – 10:00

Σχολικό έτος: 2021-22

Διευθυντής: Πέτσος Κυριάκος

Υποδιευθυντής: Σαλονικίδης Ιωάννης

  • Κυριακίδου Ευθυμία – Α1
  • Νασούφη Παρθένα – Α2
  • Μεζαρλή Μαρία – Β1
  • Μουρατίδου Μαρία – Β2
  • Βλάχου Ελένη – Γ1
  • Μπίκου Αλίκη – Γ2
  • Γεωργάκη Σοφία – Δ1
  • Μαυράκη Κυριακούλα – Δ2
  • Γαβριήλ Κωνσταντία – Ε1
  • Κουφονίκου Κωνσταντίνα -Ε2
  • Αλεξανδρίδης Σωτήριος – Στ1
  • Ιωάννου Αχιλλέας – Στ2
  • Βεργοπούλου Σταυρούλα – Αγγλικά
  • Διβάνογλου Φωτεινή – Εικαστικά
  • Δράκου Χάιδω – ΤΠΕ
  • Κουρτέση Χριστίνα – Νοσηλεύτρια
  • Κωνσταντινίδου Ρωξάνη – Μουσική
  • Ξουβερούδη Άννα – ΠΕ70 (Διοικητικό έργο)
  • Παξιμάδη Αντωνία-Μαρία – Παράλληλη Στήριξη
  • Μαγκανιάρη Ελευθερία –  Παράλληλη Στήριξη
  • Μωυσιάδου Θεοδώρα -Θεατρική Αγωγή
  • Σαρρή Αναστασία
  • Σιμιτσιάδου Χαρίκλεια – Αγγλικά
  • Τασούκας Παρασκευάς – Φυσική Αγωγή
  • Τζήκα Χρυσή – Γερμανικά
  • Τσακοπιάκου Αθανασία – Φυσική Αγωγή
  • Χαραλαμπίδου Ηλέκτρα – Αγγλικά (Διοικητικό έργο)

ΟΛΟΗΜΕΡΟ:

  • Αντωνίου Νικόλαος – ΠΕ70
  • Σαλονικίδης Ιωάννης – Υποδιευθυντής

Σχολικό έτος: 2014-15

Διευθυντής: Ζυγάς Νικόλαος

  • Ξουβερούδη Άννα – Α1
  • Λαλάτση Παναγιώτα – Α2
  • Κουφονίκου Κωνσταντίνα – Β1
  • Μεζαρλή Μαρία – Β2
  • Μπίκου Αλίκη- Γ1
  • Σαμαρά Παρασκευή – Γ2
  • Αντωνίου Νικόλαος – Δ1
  • Γαβριήλ Κωνσταντία – Δ2
  • Αγατσιώτης Ξενοφών – Ε1
  • Βλάχου Ελένη – Ε2
  • Αλεξανδρίδης Σωτήριος – Στ1
  • Γεωργάκη Σοφία – Στ2
  • Ζηνωνίδου Χριστίνα – Συμπλήρωση Ωραρίου
  • Μπαλτάς Θεόδωρος – Συμπλήρωση Ωραρίου
  • Νόζα Στέλλα – Φυσική Αγωγή
  • Τασούκας Παρασκευάς – Φυσική Αγωγή (Συμπ. Ωραρίου)
  • Χαραλαμπίδου Ηλέκτρα – Αγγλικά
  • Τριανταφυλλίδου Σουλτάνα – Αγγλικά (Συμπ. Ωραρίου)
  • Λαζαρίδου Σταυρούλα – Γερμανικά
  • Παπαδοπούλου Φωτεινή – Γερμανικά
  • Μαρμούρη Στυλιανή – Γαλλικά

Ολοήμερο

  • Σαλονικίδης Ιωάννης – Υποδιευθυντής
  • Μουρατίδου Μαρία
  • Σαμαρά Θεοδώρα – Πληροφορική
  • Σιμωνόπουλος Νικόλαος – Φυσική Αγωγή
  • Τριανταφυλλίδου Σουλτάνα – Αγγλικά (Συμπ. Ωραρίου)

Ενημέρωση: Σαλονικίδης Γιάννης-ΠΕ70, Δράκου Χάιδω-ΠΕ86
Δημιουργός: Σαλονικίδης Γιάννης-2014