Απόφαση τριμελούς επιτροπής

Σήμερα Παρασκευή 11/12/2015 συνήλθε σε συνεδρίαση η κοινή τριμελής επιτροπή που ορίστηκε με τα υπ’ αριθμ. 4/11-11-2015 Πρακτικό Δ/ντή του 11ου Δ,Σ, Ευόσμου, προκειμένου να προβεί στην αξιολόγηση των δέκα (10) φακέλων με τις προσφορές των αντίστοιχων ταξιδιωτικών γραφείων που κατατέθηκαν στο σχολείο μας, για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της ΣΤ΄ τάξης στην Αθήνα – Βουλή των Ελλήνων από 12/02/2015 έως και 14/02/2015.

Αφού ανοίχτηκαν οι φάκελοι και μελετήθηκαν έγινε αξιολόγηση των προσφορών και αποφασίστηκε ομόφωνα η επιλογή του Τουριστικού Γραφείου Simos Travel ως ανάδοχου για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής επίσκεψης. Για την διαμονή επιλέχτηκε το ξενοδοχείο DIVANI PALACE ACROPOLIS 5*. Επίσης αποφασίστηκε να κοινοποιηθεί η απόφαση σε όλους τους ενδιαφερόμενους γονείς μαζί με το πρόγραμμα και άλλες πληροφορίες.

Η τριμελής επιτροπή

1.  Δάδης Δημήτριος –  Διευθυντής του 21ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου
  2.  Γεωργάκη Σοφία – Δασκάλα της Στ΄ τάξης του 11ου Δημοτικού Σχολείου

Ευόσμου